Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czerwionka – Leszczyny: Doszło do morderstwa [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Morderstwo w Czerwionce-Leszczynach, policja zamknęła jedno ze skrzyżowań, są duże utrudnienia dla kierowców. Dla dobra śledztwa mundurowi nie podają okoliczności zdarzenia.

zabójstwo w szczygłowicach
fot. Pixabay

Z nieoficjalnych wciąż informacji do jakich dotarło Radio 90 wynika, że około 2.00 w nocy przechodzień znalazł rannego mężczyznę, natychmiast wezwał ratowników, którzy przewieźli go do szpitala. Tam poszkodowany zmarł. Policja szuka sprawcy albo sprawców zabójstwa. Przypomnijmy, że przez całą noc i poranek zamknięte dla samochodów było skrzyżowanie ulic 3 Maja i Rymera w Czerwionce. Droga została już otwarta.

[PISALIŚMY WCZEŚNIEJ]

Wiadomo jedynie, że do zabójstwa, prawdopodobnie mężczyzny, doszło około godziny 2.00 w nocy. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. Zamknięte jest skrzyżowanie ulic 3-go Maja i Rymera w Czerwionce, samochody są kierowane na wyznaczone objazdy. Nie wiadomo jak długo droga będzie nieprzejezdna. Utrudnienia mogą potrwać tam nawet kilka godzin. Po południu policja ma podać więcej informacji w sprawie prowadzonego śledztwa.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj