Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czerwionka-Leszczyny przedłuża akcję ”Walentynkowe serce dla zwierzaków”. Jak można pomóc?

Facebook Twitter

W tym roku, już po raz trzeci, prowadzona jest zbiórka na rzecz bezdomnych czworonogów. Można przekazywać karmę (głównie mokrą), smycze, obroże, preparaty przeciwko kleszczom. Mile widziane będą także zabawki dla zwierząt.

fot..czerwionka-leszczyny.pl

Walentynkowe serce dla zwierzaków

W ramach akcji, w porozumieniu z wolontariuszami, którzy z ogromnym zaangażowaniem pomagają zwierzakom w potrzebie – Sabiną Laskowską i Ireneuszem Piontkiem prowadzona jest zbiórka na rzecz czworonogów.

Prosimy o karmę (głównie mokrą), smycze, obroże, preparaty przeciwko kleszczom. Odrobinę radości naszym podopiecznym sprawią też zabawki dla zwierząt, zwłaszcza, że trafiają do nas także niechciane szczeniaki

– wyliczają wolontariusze. Jak dodają, zbiórka karmy dla potrzebujących czworonogów, jest potrzebna zwłaszcza teraz.

W czasie pandemii otrzymujemy mniej karmy dla zwierząt. Z oczywistych względów organizujemy mniej spotkań, akcji.

fot..czerwionka-leszczyny.pl

Prezenty dla potrzebujących zwierzaków można składać w Urzędzie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny (ul. Parkowa 9, Punkt Informacyjny w godz. pracy Urzędu) oraz w ZDISK-u (ul. Polna 6, portiernia, czynne codziennie przez całą dobę). Dodatkowo, aby uwrażliwiać najmłodszych mieszkańców na los bezdomnych zwierząt, UGiM przygotował niespodziankę dla każdego dziecka, które pod opieką rodziców lub dziadków przyniesie upominek. Jest nią dyplom z podziękowaniem za szlachetne serce okazane zwierzętom w potrzebie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy do tej pory włączyli się w „Walentynkowe serce dla zwierzaków”. Od początku akcji mieszkańcy przynieśli nie tylko karmę dla potrzebujących psów i kotów, a także smycze, koce czy zabawki dla zwierzaków. Zdecydowaliśmy o przedłużeniu akcji o tydzień – na prezenty dla czworonogów czekamy do 5 marca.

-piszą organizatorzy zbiórki.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 10 maja 2021