Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czy 81-latek może być kierowcą? Wczoraj doprowadził do kolejnej kolizji

Facebook Twitter

Czy 81-latek z Jastrzębia-Zdroju może być kierowcą? Wczoraj (29.09.) mężczyzna doprowadził do kolejnej w ciągu kilku lat kolizji. Mundurowi postanowili, że trzeba skierować kierującego na badania lekarskie.

fot.policja Jastrzębie

Wczoraj (29.09.) około godziny 8.50 policjanci ruchu drogowego udali się na ulicę Powstańców Śląskich, gdzie doszło do zdarzenia drogowego. Na miejscu zastali samochód w rowie, całe zdarzenie wyglądało bardzo poważnie, na szczęście kierującemu nic poważnego się nie stało. 81-letni kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej renault, która znajdowała się na drodze z pierwszeństwem. W wyniku zdarzenia zjechał do rowu. Jastrzębianin był trzeźwy.

fot.policja Jastrzębie

Mundurowi ustalili, iż w ciągu ostatnich lat kierującemu zdarzało się być sprawcą trzech kolizji oraz inne naruszenia przepisów ruchu drogowego. Poinformowali kierującego, że wystąpią z wnioskiem o skierowanie na badania lekarskie. Jastrzębianin zgodził się z decyzją policjantów. Za spowodowanie zdarzenia drogowego kierujący został ukarany mandatem karnym.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj