Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czy ktoś zaczepiał dzieci przed szkołą w Rydułtowach? Sprawdza to wodzisławska policja

Facebook Twitter

Wodzisławska policja sprawdza czy ktoś nie próbował zaczepiać dzieci przed szkołą Rydułtowach. Funkcjonariusze zostali poinformowali przez jednego z mieszkańców o podejrzanym mężczyźnie, poruszającym się samochodem koloru srebrnego przed Szkołą Podstawową nr 2.

fot. mzkjastrzebie.com

Małgorzata Koniarska: Mieliśmy zgłoszenie, że w rejonie szkoły na ulicy Radoszowskiej w Rydułtowach, doszło do rzekomego zaczepiania dzieci przez mężczyznę ze srebrnego samochodu. Było to zgłoszenie od mężczyzny, który nie widział bezpośrednio tego zdarzenia, on tą informację uzyskał od innej osoby. Pilnie tam zostali skierowani policjanci, którzy nie potwierdzili zgłoszenia i nie ujawnili takiego samochodu. Nie mamy potwierdzenia, aby chciał wciągnąć do swojego samochodu jakieś dziecko.

Radiowóz

Policja poinformowała o sprawie dyrektorów rydułtowskich szkół

– dodaje starsza aspirant:

Małgorzata Koniarska: Nasza informacja poszła do dyrektorów szkół w Rydułtowach, aby dyrektorzy przedyskutowali z młodzieżą o tego typu zagrożeniu. My monitorujemy to zagrożenie, zostało sporządzone zadanie doraźne dla patroli z Rydułtów, którzy będą w tej okolicy monitorować to zagrożenie.

Radio 90: Co dzisiaj możemy powiedzieć rodzicom, którzy się boją ?

Małgorzata Koniarska: Najważniejszą rzeczą jest aby rodzice rozmawiali ze swoimi dziećmi, że tego typu zagrożenia mogą wystąpić. Przedyskutować trzeba z dziećmi w jaki sposób mają się zachować i obowiązkowo muszą tą informację przekazać pracownikom szkoły bądź rodzicom.

Każdy kto cokolwiek wie na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt z wodzisławską policją:

47 85 552 00 lub 47 85 552 55

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022