Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Czy rybniczanie chcieliby zagrać w filmie z Rybnikiem w tle?

Latem ekipa filmowa odwiedzi Rybnik i kręcić będzie film. Będzie to serial medyczny. Żaden para dokument, ale film z fabułą i prawdziwymi aktorami. Niewykluczone, że trzeba będzie sięgnąć po statystów.

Szacowany czas czytania: 00:17

Arkadiusz Żabka pytał czy widzicie się na planie filmowym:

Wiadomo już że serial ma być kręcony na kampusie i rynku. Atrakcyjnych miejsc jest jednak wiele innych:

Za wizytę ekipy filmowej Miasto Rybnik zapłaci 370 tysięcy złotych. Nakręconych ma zostać 12 odcinków, które mają zostać wyemitowane w ogólnopolskiej stacji telewizyjnej jesienią tego roku.

REKLAMA