Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Czy Żory doczekają się szybkiego połączenia z Gliwicami?

Facebook Twitter

Jest na to duża szansa, magistrat na wniosek mieszkańców, nosi się z takim zamiarem i zaprasza do wypełnienia ankiety w tej sprawie. Wyniki zostaną udostępnione przewoźnikom autobusowym. To być może zainteresuje ich do uruchomienia regularnych, szybkich połączeń na trasie Żory- Gliwice- Żory.

Fot. zory.pl

Ankiety dostępna jest TUTAJ!

Wypełnione ankiet należy przesłać w terminie do 18 września br. włącznie, na adres:
Urząd Miasta Żory
Wydział Infrastruktury i Inwestycji
Al. Wojska Polskiego 25
44-240 Żory

Wypełnione ankiety (w formie skanu) można również przesyłać drogą mailową na adres: imi@um.zory.pl
Ponadto można również skorzystać z Elektronicznego Biura Obsługi Klientów, wchodząc na stronę zory-ekonsultacje.eboi.pl.

Druki ankiety będą również dostępne w punktach Informacji w budynkach Urzędu Miasta Żory przy Rynku 9 i al. Wojska Polskiego 25 oraz w recepcji Domu Kultury w Żorach przy ul. Dolne Przedmieście 1

W przypadku uruchomienia linii Żory-Gliwice-Żory dane kontaktowe posłużą Urzędowi Miasta do powiadomienia zainteresowanych osób o szczegółach, w tym m.in. termin uruchomienia linii.

W poniedziałek, 16 września o godz. 17:00 w sali koncertowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach odbędzie się spotkanie dla zainteresowanych mieszkańców z udziałem pracowników Urzędu Miasta, którzy zajmować się będą tym tematem oraz przedstawicieli przewoźników. Spotkanie będzie okazją do dyskusji nad możliwością uruchomienia takich połączeń, szczegółami dotyczącymi trasy przejazdu, oczekiwanymi godzinami przyjazdu i wyjazdu z poszczególnych przystanków, częstotliwością kursowania itp.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj