Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dachowanie w Nowej Wsi. Powodem nieustąpienie pierwszeństwa [WIDEO]

Facebook Twitter

Policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy ustalili, że 74-letni kierujący hyundaiem, nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu, w kierunku Lysek kierującemu volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia osobowy hyundai dachował w przydrożnym rowie. I choć zdarzenie wyglądało poważnie, na szczęście okazało się niegroźne w skutkach.

fot. Policja Rybnik

Do zdarzenia doszło dzisiaj (27.01.), około godziny 11.00, w Nowej Wsi na ulicy Rybnickiej. Policjanci ruchu drogowego rybnickiej komendy ustalili, że kierujący hyundaiem, 74-letni mężczyzna, wyjeżdżając z ulicy Rzuchowskiej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu w kierunku Lysek, 23-letniemu kierującemu volkswagenem. W wyniku tego zderzenia, hyundai dachował w przydrożnym rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mężczyzna za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym w wysokości 1100 złotych.

Po raz kolejny apelujemy do kierujących o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! Pamiętajmy, że nasze bezpieczeństwo, jako uczestników ruchu drogowego, zależy w głównej mierze od nas samych! Brak należytej ostrożności i wyobraźni może doprowadzić do bardzo niebezpiecznych zdarzeń.

– apeluje rybnicka policja.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 1 lipca 2022