Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dariusz P. ponownie przed sądem. Wyrok wkrótce [FOTO]

Facebook Twitter

Skazany na dożywocie za podpalenie domu i zabicie w ten sposób żony i czworga dzieci jastrzębianin Dariusz P. ponownie stanął przed sądem. Wczoraj Sąd Apelacyjny w Katowicach w procesie odwoławczym wysłuchał jednego świadka, obrońcę oraz prokuraturę. Po kilku godzinach postanowił, że za niespełna dwa tygodnie zapadnie ostateczny wyrok w tej głośnej sprawie.

Eugeniusz Krajcer obrońca Dariusza P. przekonywał sąd, że nie można skazać człowieka na dożywocie na podstawie poszlak, trzeba zrobić wszystko by wyjaśnić to, co wydarzyło się tej tragicznej nocy, a tego nie zrobiono:

Obrona ma prawo przedstawić swoją ocenę, której nie podzielamy – powiedziała tuż po rozprawie prokurator Karina Spruś dodając, że oskarżyciel żąda 1 mln złotych zadośćuczynienia dla Wojciecha syna Dariusza P.:

Sam Dariusz P. skazany przez sąd pierwszej instancji na dożywocie przygotował dla sądu 100 stronicowe opracowanie, w którym chce dowieźć, że niczego złego nie zrobił. Również wczoraj w Katowicach po raz kolejny mówił, że jest niewinny:

W niewinność ojca wierzy również syn Dariusza P., który także do sądu skierował pismo w tej sprawie. Wyrok w Sądzie Apelacyjnym 21 listopada.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj