Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Darmowe przejazdy Kolejami Śląskimi na Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej

Facebook Twitter

Darmowe przejazdy pociągami Kolei Śląskich podczas Mistrzostw Świata w piłce ręcznej mężczyzn. Turniej rozegrany zostanie w styczniu br.

fot. Paweł Bejnarowicz / Związek Piłki Ręcznej w Polsce

Dzięki współpracy ze spółką Koleje Śląskie oraz Urzędem Marszałkowskim w Katowicach, od 10 do 23 stycznia, wszystkie osoby akredytowane na turniej, organizatorzy, wolontariusze oraz kibice posiadający bilet na dany dzień meczowy, będą mogły bezpłatnie korzystać z przewozów pociągami należącymi do spółki.

W katowickim „Spodku” Katowice rozegranych zostanie 21 spotkań. Swoje mecze fazy wstępnej rozegra tu między innymi reprezentacja Polski. Województwo Śląskie, które jest Regionem Gospodarzem turnieju, odwiedzą także Francuzi, Niemcy, Słoweńcy, Saudyjczycy, Algierczycy, Serbowie czy Katarczycy.

Dzięki biletowi na mecz w dniu spotkania, za darmo będą mogli jeździć nimi nawet kibice z Zakopanego czy Krakowa, który także jest miastem gospodarzem turnieju. Polacy – w przypadku awansu – rozegrają tam swoje spotkania rundy głównej. To także okazja dla kibiców z województwa śląskiego, aby podążać za Biało-Czerwonymi.

Gospodarzami MŚ 2023 będą Katowice, Województwo Śląskie, Kraków, Małopolska, Płock, Mazowsze i Gdańsk (w Polsce) oraz Goteborg, Malmo, Sztokholm, Kristianstad i Jonkoping (w Szwecji).

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj