Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Design na Zamku w Cieszynie

Facebook Twitter

O kształtach, kolorach i użyteczności, czyli designerskie tematy na Zamku w Cieszynie. To miasto, które skrada serca i przyciąga naszą uwagę. Bo Cieszyn tętni kulturalnym życiem, a jego sercem jest Wzgórze Zamkowe.

W piątek (04.05.) odwiedziliśmy Zamek:

Najlepsze przykłady firm, które dzięki współpracy z projektantami osiągnęli rynkowy sukces. Czyli co tak naprawdę będzie się działo na Zamku już za miesiąc? Przygotowania trwają…

Wystawa to okazja do zorganizowania wielu dodatkowych atrakcji.

Design potocznie i design… w rzeczywistości. Wszystko się zmienia, ewoluuje także projektowanie. To dziedzina w równej mierze dynamiczna, co interesująca:

Design ma służyć odbiorcom. Na Zamku w Cieszynie zarażają pasją do tej niezwykłej dziedziny:

Nieustanny rozwój, rozległy zakres wiedzy, kreatywność, pracowitość… Lubomira Trojan z działu wzornictwa na cieszyńskim Zamku przybliża nam szczegóły pracy projektanta:

Projektowanie usług to nowa pasja Lubomiry Trojan. Na czym to polega?

Design to dziedzina wymagająca wielu umiejętności. Ale efekty pracy dają dużą satysfakcję:

W dzisiejszych czasach konkurencyjność nie może ograniczać się do ceny. Przedsiębiorcy muszą mieć świadomość, że designerzy pomogą im odnieść sukces na rynku. Na Zamku w Cieszynie nie tylko udzielają porad w tym zakresie, ale zainteresowanym designem pomagają wybrać odpowiednie kierunki, łączą przedsiębiorstwa z projektantami, organizują spotkania tematyczne…

Monika Turoń

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj