Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

DKF Ekran: „Małe szczęścia”. Taka oto propozycja na poniedziałek [WIDEO]

Facebook Twitter

Rewelacyjna komedia Daniela Cohena w gwiazdorskiej obsadzie, opowiadająca historię przyjaciół, których lojalność zostanie niespodziewanie wystawiona na próbę. Tak zapowiada się poniedziałkowy (5.10.) wieczór w kinie Kultura w Teatrze Ziemi Rybnickiej. O 19.00 komedia "Małe szczęścia".

5.10.2020,godz. 19.00, DKF Ekran: „Małe szczęścia”

Kochająca życie 40-kilkuletnia Lea (Bérénice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel), konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Lea od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine (w tej roli niezrównana Florence Foresti), która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (François Damiens) oraz dwójką ich dzieci. Coś jednak zburzy spokój tej czwórki. Pewnego wieczoru, podczas kolacji, Lea niespodziewanie ogłasza, że spróbuje swoich sił jako pisarka. Jednak jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ kreatywności u Lei powoduje, że także jej przyjaciółka Karine zdecyduje się także spróbować swoich sił w pisarstwie, a jej mąż odkryje na nowo swoje kreatywne oblicze. Kiedy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej przyjaciele i mąż będą w stanie to udźwignąć?

www.facebook.com/dkfekranrybnik

W rolach głównych: Berenice Bejo (“Artysta”), Vincent Cassel (“Czarny łabędź”), Florence Foresti (“Barbecue”) i Francois Damiens (“La Famille Belier”).

Przypominamy o zaleceniach dla widzów w okresie pandemii, jakie obowiązują w Teatrze Ziemi Rybnickiej:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj