Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

DKF Ekran w Rybniku pokaże „Rzeź” Polańskiego

Facebook Twitter

Reżyseria: Roman Polański, zdjęcia: Paweł Edelman a w rolach głównych: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz, John C. Reilly. DKF Ekran w Rybniku pokaże "Rzeź". Seans w poniedziałek (14.05) o 19.00 w kinie Kultura.

„RZEŹ”

14.05, poniedziałek, godz. 19.00, kino Kultura w Rybniku

prod. Francja, Niemcy, Hiszpania, Polska 2011 r., Dramat, Komedia, czas 80 min.
reżyseria: Roman Polański
obsada: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz, John C. Reilly, Elvis Polanski

Awantura w mieszkaniu. Nie chodzi o niczyją rację ale o pognębienie przeciwnika. Małostkowość i mitomania.  Wszyscy są przeciwko wszystkim. Kruchy porządek zastąpił chaos. Film w/g sztuki Yasminy Bezy jest wręcz doskonały. No i koncert gry czworga aktorów. Zdjęcia Pawła Edelmana.

„Dwie nowojorskie pary: Alan (Christoph Waltz) i Nancy (Kate Winslet) oraz Michael (John C. Reilly) i Penelope (Jodie Foster). Zdawałoby się, że wszystko je łączy. Nienaganne maniery, wysoki standard życia i satysfakcja z uczących się w najlepszych szkołach dzieci. Wszyscy czworo mogą uważać się za elitę amerykańskiej socjety. Kiedy ich dzieci wszczynają bójkę, na pozór niewinne spotkanie rodziców, zorganizowane celem wyjaśnienia sprawy, przerodzi się w lawinę potyczek i wzajemnych złośliwości. W tym piekielnie zabawnym pojedynku stawką będzie dobre imię i status każdego z uczestników. Nic zatem dziwnego, że wytrawni przeciwnicy dopuszczą się ciosów poniżej pasa. Wkrótce wyjdą na jaw głęboko skrywane tajemnice, a gdy więzy małżeńskie ulegną zaskakującemu rozluźnieniu, okaże się, że w nowoczesnym związku wszystkie chwyty są dozwolone.” /www.filmweb.pl/

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj