Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Dni Gminy Godów

Facebook Twitter

Impreza już w najbliższą sobotę (25.06.). Tegoroczne święto gminy połączone jest z 600-leciem sołectwa Krostoszowice. Obchody rozpoczną się uroczystą mszą świętą o godz. 15.00 w kościele parafialnym w Krostoszowicach.

Po mszy nastąpi przejście korowodu na kompleks sportowo-rekreacyjny w Krostoszowicach, gdzie odbędzie się festyn.

Dla uczestników festynu zaplanowano szereg atrakcji:

  • część oficjalna – powitanie uczestników,  wręczenie tytułu Honorowego Obywatela Gminy Godów księdzu Wiesławowi Hudek, pochodzącemu z Krostoszowic
  • występ zespołu Gospodynki z Krostoszowic
  • występy dzieci z miejscowej szkoły podstawowej
  • występy dla najmłodszych w wykonaniu grupy Crazy Club (po zabawach na scenie –  1,5 godz. zabaw na trawie)
  • występ Gminnej Orkiestry Dętej z Gołkowic
  • występy zespołów: Spoko Babki oraz Adult+ (kierownik Dawid Koczy)
  • o godz. 21.00 gwiazda wieczoru: Grzegorz Wilk z wokalistką Anetą Figiel oraz zespołem WOLF
  • pokaz ogniowy
  • zabawa z DJ

Festyn zostanie poprzedzony Biegiem Krasnala oraz zawodami biegowymi i nordic walking: 6000m na 600-lecie Krostoszowic.

Wszystkie te atrakcje odbędą  się w Krostoszowicach, w sobotę (25.06.) na kompleksie sportowo-rekreacyjnym ORLIK.

GRZEGORZ WILK – kompozytor, autor tekstów, aktor, twórca i współtwórca projektów muzycznych, Laureat Brązowej Maski programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” sezon III, od 2005 – czołowy wokalista programu „Jaka to Melodia” w TVP1, od 2007 – solista oratoriów Piotra Rubika, 2005 – 2007 – wokalista i parodysta w programie „Szymon Majewski Show” w TVN, 2005 – 2007 – pierwszoplanowy solista wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol gdzie pracował z Leszkiem Możdżerem i Wojciechem Kościelniakiem, od 2011 udziela się na scenie muzyki popularnej nagrywając jako Wolf utwory z m.in. Doniem, współpracuje z grupą VOX, Romualdem Lipko (Budka Suflera), nagrał wiele piosenek do filmów, m.in. „You’ll never be alone” z filmu „Kochaj i Tańcz,” czy tytułową piosenkę serialu „Blondynka”, w grudniu 2015 r. zarejestrował kolędę Polskiej Drogówki. Z wykształcenia socjolog, nauczyciel informatyki, dziennikarz i technik dentystyczny.

ANETA FIGIEL – kompozytorka i autorka tekstów, wokalistka. Szerszej publiczności dała się poznać ponad dziesięć lat temu w programie „Jaka to melodia”, w którym śpiewa do dzisiaj. Współpracowała ze znanymi polskimi artystami m.in. z Bajmem, De Mono, Marylą Rodowicz. W 2010 roku z piosenką „Myśl o Tobie” zdobyła 4 miejsce w finale Krajowych Eliminacji Konkursu Eurowizji. W ubiegłym roku wydała debiutancką płytę „Plan A”, na której znalazły się jej kompozycje i teksty. W lutym tego roku w koncercie walentynkowym zaprezentowała swój materiał w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Wystąpiła z gośćmi specjalnymi Andrzejem Krzywym, Łukaszem Zagrobelnym, Tobiaszem Staniszewskim i Robertem Janowskim oraz z legendarnym kwartetem smyczkowym Atom String Quartet.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2020