Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dni otwarte w NFZ w sprawie szczepień na COVID dziś i jutro

Facebook Twitter

Śląski oddział Narodowego Funduszu Zdrowia organizuje dni otwarte w sprawie szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2. Z konsultacji mogą skorzystać placówki medyczne zainteresowane przystąpieniem do programu. Nie brakuje bowiem pytań co do warunków, jakie trzeba spełnić, by móc szczepić pacjentów przeciwko koronawirusowi.

M.in. program zakłada, że jeden zespół szczepiący w danej placówce będzie musiał wykonać co najmniej 180 szczepień przez 5 dni w tygodniu:

W związku z licznymi pytaniami wpływającymi do oddziałów wojewódzkich NFZ, specjalnie dla placówek medycznych, zainteresowanych realizacją szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, NFZ organizuje punkty konsultacyjne w oddziałach wojewódzkich Funduszu. Koordynatorzy ds. szczepień będą udzielać wszelkich informacji na temat zasad kwalifikacji do Narodowego Programu Szczepień przeciwko koronawirusowi. Śląski oddział zaprasza do swojej siedziby w Katowicach o delegatur w Bielsku-Białej w Częstochowie w Piekarach Śląskich 2 oraz w Rybniku. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego

-zachęca do kontaktu Rafał Razik ze śląskiego oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

Konsultacje odbywają się dziś (8.12.) i jutro (9.12.) od 8.00 do 16.00 z zachowaniem środków ostrożności oraz zasad reżimu sanitarnego.

Śląski OW NFZ zaprasza do swojej siedziby w Katowicach przy ul. Kossutha 13 oraz do delegatur: w Bielsku-Białej – ul. Karpacka 24, w Częstochowie – ul. Czartoryskiego 28, w Piekarach Śląskich – ul. Kościuszki 22 oraz w Rybniku – ul. 3 Maja 29.

Ponadto przedstawiciele placówek medycznych mogą uzyskać szczegółowe informacje o programie dzwoniąc pod specjalnie uruchomione numery telefonów w każdym z szesntastu Oddziałów Wojewódzkich Funduszu. Linie telefoniczne czynne są codziennie od 8.00 do 18.00.

Numer telefonu koordynatora ds. szczepień w Śląskim OW NFZ: 32 735 18 67.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 marca 2021