Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Do Rybnika wraca ekipa „Diagnozy”

Facebook Twitter

To już trzeci raz kiedy będziemy mogli obserwować pracę filmowców. Od dziś (25.06.) do środy (27.06.) kręcone będą ujęcia do pierwszych odcinków trzeciej części serialu, którego emisja rozpocznie się już we wrześniu. W 11 odcinkach zobaczymy 34 ujęcia miasta oraz minimum osiem razy padnie słowo Rybnik.

Tym razem filmowcy pojawią się, oprócz kampusu, m.in w Zabytkowej Kopalni Ignacy w Niewiadomiu, gdzie rozegra się jedna z kluczowych scen dla serialu. Będą też na Placu Wolności, czy przy tężni w dzielnicy Paruszowiec-Piaski. Na taka formę promocji miasto wyda 300 tys. złotych. To o blisko 70 tys. złotych mniej w niż za poprzednie sezony serialu „Diagnoza”.

W serialu pojawi się też wątek związany z Gdańskiem i tam także miasto weszło w lokowanie produktu turystycznego. Zatem oprócz pięknego Rybnika w serialu pojawi się także piękny Gdańsk, jednak dalej głównym bohaterem serialu jest oczywiście Rybnik. To w naszym regionie znajduje się Szpital Specjalistyczny nr 4 i to w Rybniku mieszkają wszyscy główni bohaterowie.

W nowym sezonie będziemy mieli wiele nowych postaci, w tym tych kluczowych, m.in. postać graną przez Danutę Stenkę czy bohatera, w którego wcieli się Mateusz Kościukiewicz.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 30 maja 2020