Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dochodzenie w sprawie śmierci w barze

Facebook Twitter

44-letni mieszkańca Goleszowa zasłabł siedząc w barze przy stoliku. Dwóch jego kolegów z objawami zatrucia alkoholowego trafiło do szpitala. Z przeprowadzonych badań wynika, że spożywali alkohol etylowy.

Do zdarzenia doszło w jednym z barów w Goleszowie. Dyspozytor pogotowia ratunkowego powiadomił oficera dyżurnego policji, że jeden z klientów stracił przytomność i jest reanimowany. Na miejscu policja ustaliła, że 44-latek spożywał alkohol w towarzystwie dwóch mieszkańców gminy. W pewnym momencie jedna z osób przebywających w barze zauważyła jak jeden z trzech siedzących przy stole mężczyzn nie porusza się i nie daje oznak życia. Kilka innych osób podbiegło i podjęło akcję reanimacyjną.

Na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe. Mimo dalszej reanimacji prowadzonej przez zespół ratunkowy, 44-letni goleszowianin zmarł. Dwaj pozostali mężczyźni z objawami silnego zatrucia alkoholowego zostali przewiezieni do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Ze wstępnych badań wynika, że spożywali alkohol etylowy. Decyzją prokuratora zostanie przeprowadzona sekcja zwłok. Śledztwo w tej sprawie pod nadzorem cieszyńskiej prokuratury prowadzą policjanci z Ustronia.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj