Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Dogonił go pieszo… Speed w akcji! [WIDEO]

Facebook Twitter

Rybnicka grupa Speed w akcji. Gonią piratów drogowych nie tylko w szybkich samochodach, ale także pieszo.

Fot. rybnik.slaska.policja.gov.pl

Patrol jechał za 43-latkiem na skuterze, mężczyzna był pijany, jak się okazało, miał 2 promile, uciekając przed policjantami wjechał w las. Myślał, że jest już bezpieczny, ale jak podają policjanci: wolnością cieszył się przez 5 minut, bo mundurowy pobiegł za nim, i go dogonił. To był ten sam funkcjonariusz, który swego czasu dogonił porsche na rowerze. Mówiąc pół żartem- pół serio, prawdziwy Speed, niezależenie od tego czy pieszo, na rowerze czy samochodem.

Zobacz film z akcji!

Do dyspozycji grupa Speed w Rybniku ma auta z silnikami o mocy przekraczającej 200 KM, nie mają problemów, by dogonić piratów drogowych w szybkich autach. Przykład z Czerwionki- Leszczyn: 37-latek za kierownicą jaguara, pędził wyprzedzając inne pojazdy: na skrzyżowaniu, przed przejściem dla pieszych i na podwójnej ciągłej. Miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez grupę Speed.

Szczegóły ostatnich interwencji grupy Speed w Rybniku

W Rybniku 43-letni motorowerzysta postanowił uciec przed radiowozem, omijając szlaban i wjeżdżając na leśną drogę. Uciekinier wiedział, że samochód nie będzie w stanie ominąć przeszkody. Jednak mężczyzna wolnością cieszył się przez 5 minut. Tyle potrzebowali policjanci, żeby dogonić go…pieszo. Powodem ucieczki 43-latka były 2 promile alkoholu w jego organizmie, a także zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Kolejny pijany kierowca wpadł w ręce mundurowych w Czerwionce-Leszczynach. 37-letni mieszkaniec miasta kierował jaguarem, mając ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Podczas jazdy z dużą prędkością wyprzedzał inne pojazdy na skrzyżowaniu, przed przejściem dla pieszych i na podwójnej ciągłej linii.

Pijani kierujący odpowiedzą przed sądem za swoje zachowanie. Pozostali dwaj kierowcy uwiecznieni na filmie byli trzeźwi. Niestety ich styl jazdy pozostawiał wiele do życzenia. 47-latek za kierownicą mercedesa poruszał się z prędkością 111 km/h na drodze w terenie zabudowanym, na której obowiązywało ograniczenie do 50 km/h. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy oraz ukarali go mandatem. Natomiast w Dąbrowie Górniczej 39-letni kierujący oplem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu innemu pojazdowi. Sprawca również został ukarany mandatem.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj