Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Domowe granie. W ten piątek muzycy zespołu Rastafajrant

Facebook Twitter

W piątek (15.05.) Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy zaprasza na kolejny koncert z cyklu "Domowe granie". W każdy kolejny piątek o godzinie 19.00 prezentowana jest twórczość artystów z Cieszyna i okolic.

fot.FirmBee/ pixabay.com

Tym razem wysłuchamy dwóch muzyków z zespołu Rastafajrant. Kameralne wersje utworów grupy zaprezentują frontman Grzegorz Kozioł i gitarzysta Tomek Madzia.

Pierwszy jest absolwentem a drugi studentem Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Razem z zespołem Rastafajrant mają na swoim koncie ponad 200 koncertów klubowych i plenerowych w Polsce i za granicą.

W czerwcu 2017 roku grupa wygrała ogólnopolski plebiscyt organizowany przez „Reggaenwalde Festiwal” oraz zagrała na imprezie towarzyszącej otwarciu Mistrzostw Europy UEFA EURO U-21. Z kolei w marcu 2018 muzycy wystąpili na zaproszenie Farben Lehre jako jeden z gości legendarnej trasy „Punky Reggae Live”, koncertując wspólnie z Farben Lehre, Gutkiem (Indios Bravos), The Analogs i Big Cyc.

W listopadzie 2018 roku, na zaproszenie grupy KULT, zespół zagrał koncerty dla kilkutysięcznej publiczności w ramach „Pomarańczowej Trasy”, towarzysząc Kazikowi Staszewskiemu i Spółce w największych klubach w Polsce – warszawskiej „Stodole” oraz łódzkiej „Wytwórni”.

Szczegóły TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj