Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Domowe Granie w Cieszynie. Wystąpi Ghostman

Facebook Twitter

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" zaprasza na cykl koncertów na żywo. W każdy kolejny piątek o godzinie 19.00 na profilu Ośrodka Kultury w serwisie Facebook transmitowane będą na żywo Domowe koncerty tamtejszych lokalnych artystów związanych z Cieszynem.

fot.pixabay.com
Ghostman
Ghostman jest wokalistą. Studiował na Wydziale Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Zaczynał od gry na saksofonie, by po dwudziestu latach rozpocząć przygodę ze śpiewaniem. Używa głosu jako instrumentu. Tworzy muzykę na żywo, często przy pomocy loopera i efektów gitarowych. Improwizuje, bawi się brzmieniem, dynamiką, fakturą dźwięku. Jego twórczość jest intuicyjna, świeża i emocjonalna. Rodzi się na scenie, na oczach widzów. Ghostman podczas każdego występu eksperymentuje, odkrywając wciąż nowe środki ekspresji. Śpiewając, posługuje się językiem brzmiącym jak mieszanka dialektów z różnych stron świata. Jednak w rzeczywistości nie zna żadnego z nich. Traktuje to jako dar, możliwość wyrażania przeróżnych emocji. Brak ograniczeń słowem czy wyuczonym tekstem pozwala mu na ogromną wolność ekspresji. W swojej muzyce łączy elementy jazzu oraz afrykańskiej, indyjskiej i arabskiej muzyki ludowej.
Cieszyński Ośrodek Kultury zaprasza w piątek 26 czerwca o godzinie 19.00 na profil Cieszyńskiego Ośrodka Kultury w serwisie Facebook.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj