Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Domówka Pol’and’Rock Festival w Mszanie

Facebook Twitter

Będzie się można poczuć jak na wielkim festiwalu. Jutro (30.07.) startuje Domówka Pol'and'Rock Festival w Mszanie, przy Chacie Staropolskiej będzie scena plenerowa i scena klubowa. Na tej drugiej w czwartek, w piątek i w sobotę koncerty Tabu, 4 Generacje i Cree.

Poland Rock Festiwal na telebimie w Mszanie podczas imprezy plenerowej. Na przełomie lipca i sierpnia przy „Chacie Staropolskiej” Domówka Pol’and’Rock Festival , ale też scena klubowa i koncerty Tabu czy Cree.

Domówka Pol’and’Rock Festival  w „Chacie Staropolskiej w Mszanie miedzy Wodzisławiem Śląskim a Jastrzębiem Zdrój) na 2 scenach:

Scena kameralna w Klubie Muzycznym „Chata Staropolska”, gdzie przez 3 dni oprócz festiwalowych przekazów online wystąpi codziennie zespół na żywo:

  • Czwartek 30 VII 2020 r. 20:00 – TABU
  • Piątek 31 VII 2020 r. 20:00 – 4 Generacje
  • Sobota 1 VIII 2020 r. 20:00 – CREE

Lokal czynny już od 15:00 przed koncertami a po koncertach na wewnętrznym telebimie przekaz online z festiwalu do białego rana – w lokalu dostępna pełna gama napojów jak i pełna kuchnia „Chaty Staropolskiej”. Z uwagi na małą pojemność lokalu wymagana rezerwacja pod tel: 506 922 588

Scena plenerowa obok „Chaty Staropolskiej” gdzie przez 3 dni oprócz fesiwalnowych przekazów online na telebimie LED o rozmiarze 28m2, na scenie będą występowali lokalni artyści, odbędzie się również szereg różnych konkursów z nagrodami. Po terenie wokół, przejażdżki dla dzieci Maluchem monster Truck-iem – wylicytowanym podczas tegorocznego WOŚP przez „Chatę Staropolską” oraz wiele innych atrakcji w tym gastronomia.

Start imprezy plenerowej:

Czwartek godz. 17:00 do końca przekazów online
Piątek godz. 15:00 do końca przekazów online
Sobota godz. 12:00 do końca przekazów online

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj