Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Dotacje do kotłów w Godowie

Facebook Twitter

Godów rozpoczął przyjmowanie wniosków do programu PONE 2020. Mieszkańcy gminy mogą starać się o dofinansowanie na wymianę pieców węglowych, zasypowych kotłów centralnego ogrzewania na kotły gazowe.

mat.prasowe UG Godów

Pierwszeństwo w uzyskaniu dotacji będą miały osoby, które w 2018 roku złożyły deklarację udziału w Programie Ograniczenia Niskiej Emisji. Wniosek można znaleźć na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz przy wejściu do budynku urzędu. Można je składać drogą elektroniczną lub pocztą tradycyjną. Przy wejściu do urzędu ustawiono też skrzynkę podawczą opisaną „PONE 2020”: tu wnioski można wrzucać w poniedziałku od 7.30 do 17.30, od wtorku do czwartku w godzinach od 7.30 do 14.30 i w piątki od godziny 7.30 do 12.30.

Wniosek o udzielenie dofinansowania, wraz z wymaganymi załącznikami, udostępniony jest na stronie internetowej Gminy pod adresem www.godow.pl, w zakładce: Dla mieszkańca/Ekologia/Plan Ograniczenia Niskiej Emisji.

Ze względu na stan epidemii zaleca się składanie wniosków drogą elektroniczną. W takim przypadku pobrany lub wydrukowany wniosek wraz z załącznikami należy czytelnie wypełnić, zeskanować lub zrobić zdjęcia i jako załączniki wiadomości e-mailowej przesłać na adres biura obsługi klienta: pone2020@godow.pl

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj