Dramatyczny wypadek w Gorzycach. Sześć osób rannych [AKTUALIZACJA]
Fatalny wypadek w Gorzycach. Wczoraj późnym wieczorem na Raciborskiej zderzyły się dwa samochody. Ranny jest sześć osób.

Szacowany czas czytania: 00:31
6 osób rannych w wypadku drogowym w Gorzycach. Wczoraj (24.05) na ulicy Raciborskiej na łuku drogi czołowo zderzyły się volkswagen sharan i peugeot 208. Samochodami łącznie podróżowało 11 osób. 6 z nich ucierpiało w wyniku zdarzenia i z ogólnymi obrażeniami zostało przewiezionych do szpitala. To obrażenia niezagrażające życiu – dowiedziało się Radio 90 od wodzisławskich strażaków, którzy także interweniowali na miejscu. Poszkodowane zostały trzy kobiety i trzech mężczyzn w wieku od 20 do 29 lat. Okoliczności wypadku wyjaśnia policja.
Czytaj także: