Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Driftował na rybnickim rondzie. Zabawa skończy się w sądzie

Facebook Twitter

Rybniccy policjanci z grupy SPEED zatrzymali 26-letniego mieszkańca Wodzisławia Śląskiego. Kierujący osobówką utracił panowanie nad pojazdem, a następnie uderzył w krawężnik i doprowadził do obrócenia pojazdu. Za rażące naruszenie przepisów, policjanci zatrzymali kierującym bmw prawa jazdy.

fot. steingraeber /pixabay.com

W Sylwestra, tuż przed północą patrol ruchu drogowego z grupy SPEED podczas dojazdu na interwencję, po zjechaniu z Drogi Regionalnej na ulicę Gotartowicką zauważył, jak rondzie kierujący bmw „driftował” na rondzie. W pewnym momencie kierowca osobówki utracił panowanie nad pojazdem, uderzył w krawężnik, doprowadził do obrócenia pojazdu i uszkodził lewe tylne koło.

Jak się okazało, mężczyzna wykonywał niebezpieczne poślizgi nie podróżując samotnie, a wraz z 22-letnią pasażerką. Kiedy policjanci zapytali go, dlaczego nie stosuje się do zakazu przemieszczania się oświadczył, że miał świadomość, że tego dnia ruch pojazdów będzie niewielki, więc postanowił sobie poćwiczyć jazdę w poślizgu. Dodatkowo w pojeździe nie było tylnej kanapy, a ponadto był w złym stanie technicznym.

Za rażące naruszenie przepisów policjanci zatrzymali 26-latkowi prawo jazdy. Stróże prawa sporządzą teraz dokumentację do sądu z wnioskiem o ukaranie za wszystkie przewinienia drogowe.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 maja 2022