Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Drogówka na trasach województwa. Oby świąteczne wyjazdy były bezpieczne

Śląska drogówka przedświątecznie na trasach całego województwa. Od dziś (18.04.) już wzmożone patrole. Będą czuwać nad bezpiecznymi podróżami w ramach wielkanocnych wizyt u najbliższych.

świąteczne wyjazdy
Fot. rybnik.policja.gov.pl

Szacowany czas czytania: 00:30

Bądźcie ostrożni, bo ruch jest duży, co w połączeniu ze zmiennymi warunkami pogodowymi, może stanowić dodatkowe utrudnienie dla kierujących i może okazać się niebezpieczne.

Ubiegłoroczne święta były tragiczne na śląskich drogach, bo od Wielkiego Piątku do poniedziałku w 2024 roku doszło do 18 wypadków, w których rannych zostało 20 osób, a trzy osoby zginęły. Nikt nie chce powtórki, dlatego noga z gazu, a za kierownicę wsiadamy wypoczęci i trzeźwi.

Czytaj także:

REKLAMA