Drogówka na trasach województwa. Oby świąteczne wyjazdy były bezpieczne
Śląska drogówka przedświątecznie na trasach całego województwa. Od dziś (18.04.) już wzmożone patrole. Będą czuwać nad bezpiecznymi podróżami w ramach wielkanocnych wizyt u najbliższych.

Szacowany czas czytania: 00:30
Bądźcie ostrożni, bo ruch jest duży, co w połączeniu ze zmiennymi warunkami pogodowymi, może stanowić dodatkowe utrudnienie dla kierujących i może okazać się niebezpieczne.
Ubiegłoroczne święta były tragiczne na śląskich drogach, bo od Wielkiego Piątku do poniedziałku w 2024 roku doszło do 18 wypadków, w których rannych zostało 20 osób, a trzy osoby zginęły. Nikt nie chce powtórki, dlatego noga z gazu, a za kierownicę wsiadamy wypoczęci i trzeźwi.
Czytaj także: