Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Drop to the City Rybnik – wielkie impreza rowerowa już wkrótce w Rybniku. Ruszyły zapisy

Facebook Twitter

Takiej imprezy jeszcze w mieście nie było. Drop to the City Rybnik już we wrześniu zagości w największym mieście Subregionu Zachodniego. Wydarzenie pod patronatem Radia 90.

Drop to the City Rybnik
karpacz.pl

Drop to the City Rybnik. Ruszyły zapisy!

To będzie wydarzenia, którego nie może przegapić żaden miłośnik ekstremalnej jazdy na dwóch kółkach. Właśnie rozpoczęły się zapisy i chociaż czasu jest jeszcze sporo, to już dziś warto zgłosić swój akces. Wydarzenie zaplanowano na 8 września.

Drop to the City Rybnik to pierwsza w mieście impreza rowerowa typu city downhill. To oznacza, że uczestnicy rywalizacji nie będą mieli do pokonania żadnego toru przygotowanego na Wiśniowcu czy w innym miejscu – jak tor posłużą im wąski uliczki rybnickiego Śródmieścia, miejskie pasaże i schody. Zawodnicy będą pokonywać na czas trasę, która będzie prowadzić od bazyliki, przez ul. Wysoką, schody Teatr Ziemi Rybnickiej, Plac Wolności, pasaż i z wielkim finałem na rybnickim rynku!

To nie jest impreza wyłącznie dla profesjonalistów, ale także dla amatorów. Do rywalizacji staną zawodnicy w każdym wieku – będzie kategoria kids, będzie osobna kategoria dla kobiet

– słyszymy od organizatorów z Fundacji Rozwoju i Sportu BIKE RACE TEAM z Rybnika.

Organizatorzy zapewniają wiele dodatkowych atrakcji, niecodzienne ewolucje rowerowe, moc emocji, wrażeń i zabawy.

Drop to the City Rybnik

ZAPISY UCZESTNIKÓW TUTAJ

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 15 lipca 2024