Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 11-letnich

25 maja 2012 roku w Woli Krzysztoporskiej odbył się Drużynowy Wielobój Pływacki Dzieci 11-letnich. Tożsame zawody odbywały się w 16 innych miejscowościach Polski. Jastrzębski Klub Pływacki H2O reprezentowali: Paweł Gwóźdź, Samuel Mosoń, Kamil Karzełek oraz Piotr Mosoń. Chłopcy wywalczyli pierwsze miejsce w sztafecie 4 x 50 m stylem zmiennym oraz drugie na dystansie 4 x 50 m stylem dowolnym.

W startach indywidualnych czterokrotnie na najwyższym stopniu podium stawał Piotr Mosoń, który pokonując rywali na 50 m motylem, 100 m dowolnym, 100 m grzbietem oraz 200 m stylem zmiennym wywalczył tytuł Najlepszego Zawodnika Zawodów. Jego klubowy kolega Paweł Gwóźdź uplasował się na drugiej pozycji, płynąc 100 m stylem klasycznym.