Dwa weekendowe zwycięstwa hokeistów JKH GKS Jastrzębie

W miniony piątek (06.10.) jastrzębianie pokonali na wyjeździe 3:0 Polonię Bytom. Mecz rozstrzygnęli na swoją korzyść dopiero w trzeciej tercji, gdy do bramki gospodarzy najpierw trafił Martin Vozdecky a później dwukrotnie Leszek Laszkiewicz.

Wczoraj (08.10.) jastrzębianie zmierzyli się na własnym lodowisku z Podhalem Nowy Targ, to spotkanie też wygrali tym razem 3:2. Zwycięską bramkę strzelił w ostatniej minucie meczu Vladimir Lukaczik. Jastrzębianie mają na koncie 20 punktów i awansowali na drugie miejsce w tabeli hokejowej ekstraligi. W najbliższy piątek (13.10.) JKH GKS zagra na wyjeździe z PGE Orlikiem Opole.