Dwa zacięte, ale i zwycięskie mecze: bilans hokeistów GKS-u Jastrzębie

Punkty zdobywali przed własną publicznością, najpierw w piątek (11.01.) zmierzyli się z Comarch Cracovią. W regulaminowym czasie gry był remis 2:2, a ponieważ dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia, o wszystkim decydowały rzuty karne. Gola a wagę zwycięstwa zdobył dla GKS-u, Radek Prochazka.

Także w niedzielnym (13.01.) meczu przeciwko Unii Oświęcim po 60-ciu minutach na tablicy widniał remis 2:2. W dogrywce wygraną swojej drużynie zapewnił kapitan jastrzębian Maciej Urbanowicz. W najbliższy piątek (18.01.) jastrzębianie zagrają na wyjeździe z GKS-em Katowice.

JKH GKS Jastrzębie – Comarch Cracovia 3:2 k. (1:0, 1:0, 0:2, 0:0, 1:0)
1:0 (08:15) Bordowski – Sulka
2:0 (32:11) Zatko – Prochazka – Kral (5/4)
2:1 (43:47) Słaboń – D. Laszkiewicz – L. Laszkiewicz
2:2 (46:14) Valcak (rzut karny)
3:2 (65:00) Prochazka (decydujący karny)

Składy:

JKH GKS Jastrzębie: Sopko – Górny, Zatko (4), Marzec, Kral (2), Danieluk – Bryk (2+RK), Labryga, Bordowski (2), Słodczyk (2), Sulka – Mateusz Rompkowski (2), Pastryk, Urbanowicz, Prochazka, Salamon.

Comarch Cracovia: Radziszewski (2) – Kłys, Besch, L. Laszkiewicz (2), Słaboń, D. Laszkiewicz – Dudasz (2), Witowski, Dvorzak, Valczak, Fojtik – A. Kowalówka, Sznotala (2), Piotrowski, S. Kowalówka, Chmielewski (2) – Kmiecik, Rutkowski, Kostecki.

Sędziowali: Przemysław Kępa – Mariusz Smura, Jacek Bernacki.