Dwa zwycięstwa JKH GKS-u

To był udany weekend dla hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie, którzy wygrali dwa spotkania i zostali liderem Polskiej Hokej Ligi. W piątek (11.01.) Jastrzębianie zmierzyli się na Jastorze z Energą Toruń.

Po zaciętym meczu jastrzębianie wygrali 1:0, a gola dającego im zwycięstwo strzelił w 5. minucie meczu Dominik Jarosz. To ważna wygrana mówił po meczu napastnik JKH GKS-u, Radosław Nalewajka.

Wczoraj (12.10.) jastrzębianie odnieśli drugie zwycięstwo, pokonali na wyjeździe Lotos PKH Gdańsk 2:1. Decydująca bramkę zdobył w ostatniej tercji kapitan zespołu, Maciej Urbanowicz. Dzięki weekendowym wygranym JKH GKS awansował na fotel lidera. Jutro (15.10.) zespół czeka rewanżowe spotkania w Pucharze Wyszehradzkim z węgierskim Ujpestem Budapeszt.