Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dwie ranne osoby i spalony samochód. Wypadek w Świerklanach [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Zawiodła sygnalizacja na skrzyżowaniu, to wstępne ustalenia policjantów w sprawie porannego wypadku w Świerklanach. Przypomnijmy ranne zostały w nim dwie osoby a jedno z aut biorących udział w zdarzeniu spłonęło doszczętnie. Wypadek miał miejsce przed godzina piątą na skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z Kościelną.

fot. FB/Rybnickie drogi - informacje drogowe Rybnik i okolice 24/7

Jak wynika ze wstępnych ustaleń mundurowych z rybnickiej drogówki, 59-letni kierujący fiatem seicento, wyjeżdżając z ulicy Kościuszki miał zielone światło. Jego auto zderzyło się z oplem vivaro ale 40-letni kierowca busa który jechał ulicą Kościelną w kierunku Wodzisławia Śląskiego również wjechał na skrzyżowanie mając zielone światło. Samochód osobowy stanął w płomieniach i spłonął całkowicie. Kierujący fiatem mieszkaniec powiatu rybnickiego oraz 61-letni pasażer tego pojazdu z ogólnymi obrażeniami zostali zabrani przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala w Rybniku. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Wcześniej pisaliśmy:

Poważny wypadek miał miejsce w Świerklanach. Dziś (17.01.) przed godziną 5.00 na skrzyżowaniu ulic Kościelnej i Kościuszki zderzyły się dwa samochody opel vivaro i fiat seicento. Poszkodowanych zostało dwóch mężczyzn jadących fiatem, z ogólnymi obrażeniami zostali zabrani do szpitala. Gdy opuścili pojazd, którym podróżowali, auto stanęło w ogniu. Płomienie ugasili wezwani strażacy. Seicento spłonęło doszczętnie.

Starty materialne powstałe w wyniku zdarzenia wstępnie oszacowano na 20 tysięcy złotych.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2022