Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

DYMI SIĘ z Kabaretem Młodych Panów! Uzupełnij dymki i zdobywaj fanów!

Facebook Twitter

Czas na kolejną odsłonę naszej wakacyjnej zabawy, do której przyłączył się Kabaret Młodych Panów! Wasze zadanie pozostaje niezmienne - należy uzupełnić dymki wymyślonymi przez Was tekstami! O czym myślą bądź o czym rozmawiają? - sprawcie, by sami poczuli się zaskoczeni!

Aby uzupełnić dymek wymyśloną przez siebie treścią, należy pobrać zdjęcie na swój dysk twardy, czyli: kliknij w grafikę prawym przyciskiem myszy. Z podmenu wybierz: zapisz obrazek jako (inne możliwości: zapisz grafikę jako, zapisz obraz jako, zapisz obraz, zachowaj obrazek jako…). Zapisz obraz do wybranego przez siebie folderu. Otwórz obrazek w jakimkolwiek edytorze graficznym (może być najzwyklejszy paint) i wprowadź tekst w miejsce dymków. Następnie zapisz plik i wyślij do nas korzystając z formularza kontaktu DAJ ZNAĆ. Pamiętaj, by wpisać swoje imię, nazwisko, pseudonim…

Wszystkie nadesłane przez Was obrazki będą publikowane w galerii na stronie Radia 90. Wpisując tekst, zachowajcie zasady dobrego smaku. W weekendy obrazki zostaną udostępnione na fanpage’u Radia 90 na facebooku. I tam właśnie będzie odbywało się głosowanie. Obrazki aż do końca wakacji będą walczyć o fanów. Pod koniec wakacji okaże się, kto trafi do grona zwycięzców.

NIESPODZIANKI – jak to z nami bywa, lubimy sprawiać Wam niespodzianki, więc kilka upominków przyznamy jeszcze w czasie trwania zabawy.

Jeżeli nie macie swojego konta na facebooku, oceniać możecie również w komentarzach pod galerią, przy wyborze zwycięzców Wasze komentarze weźmiemy pod uwagę.

Jeżeli jesteście autorami zdjęcia, które Waszym zdaniem idealnie nadaje się do tego, by wykorzystać je w naszym Wakacyjnym Komiksie, wyślijcie je do nas przez formularz kontaktu DAJ ZNAĆ, koniecznie z dopiskiem ZDJĘCIE DO KOMIKSU.

Tym razem do wyboru dwa obrazki: z dymkami myślowymi (zdjęcie u góry), bądź z dymkami dialogowymi (poniżej). Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość zgłoszeń. Zapraszamy do zabawy!

Wasze propozycje:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2021