Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

DYMI SIĘ z Radiem 90! Wypełnij dymek, wygraj bilet na koncert Roda Stewarta!

Facebook Twitter

Czas na kolejne zdjęcie w naszej wakacyjnej zabawie. Nowe zdjęcie, nowy bohater, nowe pomysły! Jakimi słowami wypełnić dymek? Oto wasze zadanie! Zastanówcie się, uzupełnijcie i wygrywajcie! Ilość zgłoszeń jest nieograniczona.

Aby uzupełnić dymek wymyśloną przez siebie treścią, należy pobrać zdjęcie na swój dysk twardy, czyli: kliknij w grafikę prawym przyciskiem myszy. Z podmenu wybierz: zapisz obrazek jako (inne możliwości: zapisz grafikę jako, zapisz obraz jako, zapisz obraz, zachowaj obrazek jako…). Zapisz obraz do wybranego przez siebie folderu. Otwórz obrazek w jakimkolwiek edytorze graficznym (może być najzwyklejszy paint) i wprowadź tekst w miejsce dymków. Następnie zapisz plik i wyślij do nas korzystając z formularza kontaktu DAJ ZNAĆ. Pamiętaj, by wpisać swoje imię, nazwisko, pseudonim…

Wszystkie nadesłane przez Was obrazki będą publikowane w galerii na stronie Radia 90. Wpisując tekst, zachowajcie zasady dobrego smaku. W weekendy obrazki zostaną udostępnione na fanpage’u Radia 90 na facebooku. I tam właśnie będzie odbywało się głosowanie. Obrazki aż do końca wakacji będą walczyć o fanów. Pod koniec wakacji okaże się, kto trafi do grona zwycięzców. A nagrody to podwójne bilety na koncert Roda Stewarta!

NIESPODZIANKI – jak to z nami bywa, lubimy sprawiać Wam niespodzianki, więc kilka upominków przyznamy jeszcze w czasie trwania zabawy.

Jeżeli nie macie swojego konta na facebooku, oceniać możecie również w komentarzach pod galerią, przy wyborze zwycięzców Wasze komentarze weźmiemy pod uwagę.

Jeżeli jesteście autorami zdjęcia, które Waszym zdaniem idealnie nadaje się do tego, by wykorzystać je w naszym Wakacyjnym Komiksie, wyślijcie je do nas przez formularz kontaktu DAJ ZNAĆ, koniecznie z dopiskiem ZDJĘCIE DO KOMIKSU.

Nie ma żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o ilość zgłoszeń. Zapraszamy do zabawy!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj