Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dyrektor OSIR: Nie wiem kiedy znowu otworzymy pływalnię H2Ostróg

Facebook Twitter

Wakacje w pełni, a aquapark H2O w Raciborzu zamknięty. Od października ubiegłego roku, trwają prace modernizacyjne. Miały zakończyć się w maju, ale firma remontująca obiekt nie wywiązała się z deklaracji. Kiedy zostanie otwarty?

Tego niestety nie wiem – przyznaje Paweł Król dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu:

Paweł Król: Aqua Park niestety jest zamknięty, ponieważ firma, która wykonuje nam modernizację, nie zakończyła jeszcze wszystkich prac. Planowany termin był na 24 maja, niestety firma ma opóźnienie w terminie no i właśnie dlatego nie możemy się kąpać, my również czekamy z niecierpliwością. Prace już dobiegają końcowi, ale jeszcze chwilę to potrwa. Po zakończeniu prac musimy jeszcze dokonać odbioru i dopiero wtedy będziemy mogli powiedzieć, kiedy ten aquapark będzie otwarty.

W ramach rekompensaty dla posiadaczy karnetów przygotowaliśmy specjalną ofertę – dodaje dyrektor raciborskiego OSIR-u:

Paweł Król: Wszystkie karnety będą miały przedłużoną ważność co najmniej o ten czas, który był. Jeżeli osoby zgłoszą się do nas, to będziemy przedłużać też karnety bodajże do jednego roku, żeby to zrekompensować, że dwa miesiące dłużej jest ten aquapark nieczynny lub dłużej. Osoby z karnetami będą mogły z tego skorzystać. Wcześniej nie było takiej możliwości, jesteśmy na etapie wdrażania takiego systemu, że będzie można w ramach tego karnetu korzystać z innych naszych obiektów.

W ramach modernizacji, w aquaparku wymieniana jest stacja uzdatniania wody, automatyki i elektroniki odpowiadającej za funkcjonowanie obiektu.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj