Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dyrektor Zamku Cieszyn poszukiwany. Jest konkurs na stanowisko po Ewie Gołębiowskiej

Facebook Twitter

Zamek szuka dyrektora. Ewa Gołębiowska, dotychczasowa szefowa Zamku Cieszyn odchodzi na emeryturę. Nowego dyrektora tej instytucji kultury prowadzonej przez miasto i marszałka województwa śląskiego powinniśmy poznać w najbliższych tygodniach.

Fot. FB/Zamek Cieszyn

Ewa Gołębiowska, która jest inicjatorką powołania tego miejsca w Cieszynie, kieruje nią od początku czyli od 2005 roku. Najpierw placówka działała jako Śląski Zamek Sztuki i Przedsiębiorczości, później zmieniła nazwę na Zamek Cieszyn. To wyjątkowe miejsce, gdzie tradycja zderza się z nowoczesnością. Jego misją jest nietuzinkowa promocja wzornictwa, to właśnie tam projektanci z całego kraju realizują swoje pasje. Zamek Cieszyn to także miejsce wielu ciekawych wydarzeń i warsztatów dla najmłodszych.

Samorządy Cieszyna i województwa śląskiego, które wspólnie prowadzą placówkę, poszukują osoby, która przez następne pięć lat będzie szefowało Zamkowi. Właśnie ogłoszono konkurs na stanowisko dyrektora. Osoby, które są zainteresowane pracą w Zamku Cieszyn, mogą zgłaszać się do 30 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu przewiduje się do 21 maja.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj