Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dzieci na wakacjach, a rodzice? Wygraj wakacje w siodle [ZABAWA w RADIU 90]

Facebook Twitter

"Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni..." Znacie to? Co robią rodzice gdy dzieci na wakacjach? Co chcieliby zrobić rodzice, gdy dzieci na wakacjach? Pytamy w Radiu 90 na start sezonu urlopowego i proponujemy: Wyślemy Wasze dziecko na kolonie. Na wakacje w siodle zaprasza Klub Jeździecki AquaBrax Szymocice.

Trzy, dwa, jeden…. Odliczamy czas do wakacji

Wakacje to odpoczynek nie tylko dla uczniów, dla dzieci, ale również dla ich rodziców! W Radiu 90 na miesiąc przed wakacjami pytamy dorosłych:

Jak chcielibyście spędzić czas gdy dzieci wyjadą na wakacje?

„Wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni…”- głoszą słowa KULTowej piosenki. Zainspirowani napiszcie, co zrobilibyście wolnym czasem, bo przecież można się zagalopować…Do wygrania możliwość wysłania pociechy na kolonie w siodle!

Zabawa trwa od poniedziałku (30.05.), do piątku (3.06.) czekamy na Wasze odpowiedzi, w piątek (3.06.) przyznamy nagrodę, voucher na wakacje w siodle, to bon dla 1 osoby do wykorzystania w terminie 8-17.08. 2022 roku. Wartość 2800 złotych.

Baw się z nami!

 

ZABAWA ROZWIĄZANA

Fundatorem nagrody jest Klub Jeździecki AquaBrax Szymocice. Na plakacie szczegóły nagrody:

Regulamin konkursu:Wakacje W Siodle

Klub Jeździecki AquaBrax działa w Szymocicach

Nasz ośrodek to idealne miejsce do wypoczynku i rekreacji. W swym malowniczym krajobrazie posiada wiele lasów oraz stawów
nad którymi przejażdżki konne pozostają w pamięci na długo. Posiadamy doświadczoną kadrę instruktorską oraz trenerską, piękne stajnie, przestronne wybiegi, kryta ujeżdżalnię z profesjonalnym podłożem oraz kompletem przeszkód. Jazdy prowadzone są od poniedziałku do niedzieli. Zapisy prowadzone telefonicznie.

Kontakt

Jak dojechać

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj