Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Twitter

 

„Dziecko lasu” w WCK

Facebook Twitter

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na kolejny spektakl w ramach Rodzinnych Spotkań z Teatrem. W niedzielę (28.10) o 16:00 wystąpi najmłodsza grupa Teatru Tańca Memento w spektaklu "Dziecko lasu".

Każdy człowiek jest indywidualną, różniącą się od innych jednostką. Mamy inny wygląd, zainteresowania, inne spojrzenie na świat. Inne nie znaczy jednak gorsze – takie przesłanie będą chcieli przekazać publiczności tancerze.

Teatr Tańca Memento przygotowuje spektakle, które podobają się nie tylko najmłodszym, ale też dorosłym. Będzie to więc doskonała okazja do rodzinnego spędzeni czasu w atrakcyjnej artystycznie oprawie – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Mimo, że taniec będzie odgrywał w tym widowisku kluczową rolę, nie zabraknie w nim bajecznej scenografii i strojów, a muzyka nada całości niesamowitej ekspresji.

Przed spektaklem, o godzinie 15:00 będzie czas na bezpłatne zajęcia dla dzieci i rodziców. W tym miesiącu w ramach cyklu „Bawmy się razem” zajęcia poprowadzi Teatr Tańca Memento.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 grudnia 2019