Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Dzień Dziecka w Beskidach Śląskich

Facebook Twitter

Wielkimi krokami zbliża się jeden z najradośniejszych dni w roku- Dzień Dziecka. Wszyscy chcemy, aby w tym dniu szczególnie często na twarzach dzieci gościł uśmiech. W związku z tym w Wiśle i Brennej, przygotowano wiele propozycji na spędzenie tego dnia, jak i całego weekendu.

fot. pixabay.com

W Wiśle weekend pełen atrakcji: 

Dzień Dziecka naturalnie!

data: sobota 1 czerwca,
godzina: od 10:30
miejsce: sala Wiślańskiego Centrum Kultury (Dom Zdrojowy) i Plac B. Hoffa

Tegoroczny Dzień Dziecka odbędzie się pod hasłem środowiska i jego ochrony. Będą warsztaty, stoiska i program artystyczny, który w przyjazny sposób zabawi dzieci, ale tez przekaże wiele interesujących informacji na temat otaczającego nas środowiska. Oprócz tego mnóstwo animacji i ciekawostek dla najmłodszych.

Barbarian Kids

data: sobota-niedziela 1-2 czerwca,
godzina: 10:00 – 13:00
miejsce: Park Kopczyńskiego Centrum Wisły

Bieg dla dzieci z przeszkodami dla prawdziwych wojowników. Fantastyczna zabawa pod okiem doświadczonych zawodników OCR oraz tor przeszkód dostosowany do warunków fizycznych dzieci. Dzieci podzielone są na dwie grupy wiekowe: 4-8 lat oraz 9-12 lat i startują w ok. 25 osobowych falach, a na mecie na wszystkich uczestników czeka pamiątkowy medal.

Dla wiślańskich dzieci przygotowano 100 voucherów upoważniających do bezpłatnego startu, które można odbierać w Referacie Promocji Urzędu Miasta w Domu Zdrojowym.

Rowerowy Dzień Dziecka na Skolnitym

data: sobota 1 czerwca,
godzina: 10:00 – 18:00
miejsce: górna stacja Kolei Linowej Skolnity

Na górnej stacji kolei przez cały dzień czeka moc atrakcji. Start o godz. 10:00! Na świętujących czeka darmowy popcorn i napoje. Będzie też namiot od Bike Atelier z profesjonalną obsługą, która odpowie na każde rowerowe pytanie, w dodatku dzieciaki będą miały okazję przetestować rowerki biegowe i rowery M bike na specjalnym torze. Będą również gry i zabawy z nagrodami. Nie samą zabawą jednak dzieciak żyje, tak więc organizatorzy zadbają o to by wiele się nauczył. Zmiana dętki? Pompowanie koła? Pod okiem ekspertów nie taki diabeł straszny…

Dzień Dziecka z Top Chefem na Soszowie

data: sobota 1 czerwca,
godzina: 10:00 – 17:00
miejsce: stacja narciarska Soszów

Stacja Narciarska Soszów zaprasza na kolejne kulinarne wydarzenie. Tym razem z okazji Dnia Dziecka. Jedną z atrakcji sobotniej imprezy będą warsztaty pieczenia pizzy, które poprowadzi Marcin Czubak – finalista popularnego programu telewizyjnego „Top Chef”. Podczas Dnia Dziecka będzie sporo pysznego jedzenia, ale organizatorzy zadbają również o coś dla ducha. Będą różne ciekawe zajęcia dla najmłodszych. Marcin też będzie czytał bajki dzieciom w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom.”

Dzień Dziecka w gminie Brenna…po góralsku!

Dzień Dziecka w Gminie Brenna, to wydarzenie, które nabiera bardzo niezwykłego charakteru. Nie tylko dlatego, że bawimy się po góralsku i na ludowo, ale również za sprawą Jubileuszu 10-lecia istnienia Zespołu Regionalnego „Mała Brenna”. Oprócz koncertów na scenie, na uczestników czekają animacje, konkursy z nagrodami, gry i zabawy, dmuchańce, pamiątkowe zdjęcia z fotobudki i wiele innych atrakcji.

Zobacz też: Imprezy z okazji Dnia Dziecka w regionie
Zobacz plakaty:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj