Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dzień dziecka w Rybniku. Galeria Focus zmieni się w krainę słodkości

Facebook Twitter

Dzień dziecka w Rybniku. Do obchodów najważniejszego, czerwcowego święta przyłącza się galeria, która zaprasza na dzień słodkości. Warto skorzystać!

Dzień dziecka w Rybniku
Fot. focuspark.pl

Dzień dziecka w Rybniku – zapraszamy na warsztaty z robienia lizaków

Dzień dziecka w Rybniku – będzie w tym roku obchodzony wyjątkowo hucznie. Dokładnie 1 czerwca, do obchodów święta najmłodszych przyłączy się także galeria Focus Park, która w godzinach od godz. 12 do 18 zaprasza do krainy słodkości, gdzie za darmo będzie rozdawana wata cukrowa! Ale to nie wszystko!

Jakie atrakcje będą czekać na dzieci? Kolorowa Parada Słodkości i słodki selfie-point to tylko początek słodkich doznań w centrum handlowym…

W Kolorowej Paradzie Słodkości będzie można przybić sobie piątkę z maskotkami waty cukrowej, pączka, lizaka czy popcornu. Selfie czy krótkie formy video także dozwolone

– wyjaśnia Olga Rutowicz, marketing manager Focus Park.

Dzień dziecka w Rybniku: Słodkie warsztaty, że palce lizać!

W dedykowanej strefie będzie można stworzyć także autorskiego lizaka, efektownie wykończyć pyszne babeczki oraz stworzyć czekoladowe słodkości. Warsztaty czekoladowe odbywać się będą w blokach 40 minutowych o każdej pełnej godzinie. Ilość miejsc na warsztatach ograniczona.

Malowanie twarzy, brokatowe tatuaże to już tylko dodatki do tego niezwykłego dnia radości. Będą też konkursy i quizy z nagrodami. Gwarantuję, że 1 czerwca żadne dziecko nie wyjdzie z galerii rozczarowane, a na pewno nie wyjdzie bez waty cukrowej. Tego dnia, będzie ona u nas dla wszystkich dzieci za darmo!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 13 lipca 2024