Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną w Cieszynie [PROGRAM]

Facebook Twitter

W tym roku wydarzenie będzie miało szerszy wymiar i potrwa aż cztery dni. Jutro pierwszy dzień obchodów (7.05.), otworzy go konferencja naukowa, której tematem przewodnim jest asystentura osób niesamodzielnych.

Początek o godzinie 10:00 w sali Wydziału Etnologii i Nauki o Edukacji w Cieszynie przy ulicy Bielskiej, wstęp jest bezpłatny.

Drugi dzień (8.05.) adresowany jest do podopiecznych placówek specjalistycznych – studenci cieszyńskiego wydziału zaplanowali szereg warsztatów na uczelni.

Trzeci dzień (9.05.) – Dzień Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną jest wielkim świętem, które odbędzie się na cieszyńskim rynku. Tam oprócz stoisk wystawienniczych i występów artystycznych podopiecznych placówek będzie również można oddać krew (oddanie krwi w godzinach od 10:00 do 16:00). Po godzinie 17:00 na deskach sceny wystąpi m.in. „Impendancja Pętli Zwarcia”, Chór Wyższobramski. Gwiazdą wieczoru będzie „Ustronsky”, impreza zakończy się ok godz. 19:00 tańcem ognia.

Czwarty dzień (10.05.), to występ Kabaretu Łowcy.B – o godzinie 18:30 w Teatrze Ziemi Cieszyńskiej. Organizatorzy gwarantują ogromną dawkę humoru. Występ ma charakter charytatywny. Łowcy dadzą popis dla podopiecznych na wcześniej zorganizowanym występie o godzinie 16:00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj