Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dziś (28.10.) ostatni dzień wystawy „Drzewa” w Raciborzu

Facebook Twitter

„Drzewa” w raciborskiej bibliotece. Odwiedzając wystawę tak zatytułowaną można poznać te najwyższe, najgrubsze i najstarsze; dowiedzieć się się kto w nich mieszka, kto je zjada, kto przenosi ich nasiona!

Na wystawie można też przyjrzeć się pracy drwala i zobaczyć, jakie budowle, instrumenty i wehikuły wykonane są z drewna. Można również spotkać enty, Adama i Ewę, Robin Hooda i Buddę; poznać drzewo życia, drzewo ludojada i święty figowiec. I zupełnie nieoczekiwanie, w środku miasta… można po prostu zajrzeć do lasu! To wszystko do 28 października w Galerii GAWRA przy ul. Kasprowicza 12.

Autorem ilustracji jest znany grafik Piotr Socha, który gościł już w Raciborzu przy okazji projektu „Od przedszkola do książkowego mola”. Jest to jeden z najpopularniejszych polskich ilustratorów prasowych, znany z rysunków pełnych poczucia humoru. Współpracuje z wieloma znaczącymi pismami, dziennikami i telewizją.

 

Wystawę można oglądać do 28 października w Galerii GAWRA przy ul. Kasprowicza 12 w godzinach otwarcia biblioteki. Serdecznie zapraszamy!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 grudnia 2022