StartWiadomości Wiadomości dnia Wideo

Poczytają dla przyjemności! Ogólnopolska akcja „Jak nie czytam, jak czytam” [WIDEO,FOTO]

Chodzi o to żeby dzieci i młodzieży książka kojarzyła się z przyjemnością. Niestety pogoda dzisiaj na to nie pozwoliła, mieliśmy z książkami usiąść na leżakach, ale i tutaj, na sali jest bardzo przyjemnie – mówi Joanna Dylich dyrektor Sp nr 3 im. Ziemi Radlińskiej w Radlinie.

Dzisiaj ćwiczymy, pokazujemy, że potrafimy, chcemy i lubimy i czytamy. Łączymy się z całą młodzieżą ze wszystkimi dziećmi w całej Polsce, które też o tej porze czytają, taka więź nam się bardzo podoba.

Radio 90: Młodzież w całej Polsce, w bibliotekach, przedszkolach siada, ale może się położyć na sali gimnastycznej i zaczyna wertować, zaczyna ćwiczyć swój mózg.

Ćwiczy swój mózg, czytają swoje ulubione książki, które przynieśli dzisiaj na te okazję, przynieśli sobie też kocyki, podusie – widok piękny.

Cicho przede wszystkim jest. Potrafili się zdyscyplinować, uczeń nasz zadbał o muzykę relaksacyjną więc myślę, że jest bardzo przyjemnie.

Leżeli, na plecach, na boku, inni siedzieli – młodzież z radlińskiej podstawówki w różnych pozycjach czytała książki. W ciszy i przy relaksującej muzyce.

Zobacz zdjęcia:

Zostaw komentarz