Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dziś rozpoczyna się RYJEK

Facebook Twitter

Czołówka polskich kabaretów, od dziś (24.10.) grać będzie w Rybniku. Na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej wystąpią między innymi: Ani Mru Mru, Grupa Mocarta, Limo, Smile, Formacja Chatelet, Jurki, Kałamasz, Czesuaf i K2. RYJEK ma już 18 lat, ale wciąż zaskakuje.

Tym razem nowością jest WRYJEK:

W zeszłym roku ubiliśmy naszego małego prosiaczka, małego ryjka i powstał „wryjek”. Zmieniła się trochę formuła i teraz nie ma zgłoszeń zewnętrznych, tylko my wybieramy. „Wryjek” to jest miejsce dla kabaretów, które chcielibyśmy zaprosić do dużego Ryjka, ale miejsca są ograniczone. Dlatego „wryjek”, kabaret, który wygra, „wryje” się na przyszłoroczny Ryjek”.

– mówią członkowie Kabaretu Młodych Panów, współorganizatorzy RYJKA. Rywalizacja młodych kabaretów już dziś (24.10.) wieczorem w Klubie Energetyka, a od jutra (25.10.) konkurs główny, w którym zmierzą się najlepsi z najlepszych. Jedno jest pewne – tematy skeczy konkursowych są jak zwykle nietuzinkowe:

Szczegóły znajdziecie TUTAJ. A komu nie udało się zdobyć biletów na Ryjka, ten z kabareciarzami może spotkać się w niedzielę (27.10.) w Focus Mall Rybnik. O 16.30 konferencja prasowa, wstęp na nią jest wolny.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 lipca 2024