Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dziś w Gliwicach wielkie show Sound of Gravity. Przed stadionem działa już ekstremalne miasteczko [FOTO]

Facebook Twitter

Motorowe i driftowe szaleństwo w Gliwicach już trwa. Przed halą PreZero, gdzie dziś wieczorem (08.06) odbędzie się kolejna edycja Sound of Gravity, działa już ekstremalne miasteczko.

Sound of Gravity już dziś w Gliwicach, a przed halą ekstremalne miasteczko

Można w nim podejrzeć profesjonalistów, poznać najnowsze trendy, a najmłodsi też mogą spróbować swoich sił. Z wystawcami i zwiedzającymi rozmawiał Arkadiusz Żabka:

Dzieciaki mogą liczyć na atrakcje np. tutaj z trójkołowcami do jazdy po ślizgu, przymiarki do Pit Bików.

Radio 90: Zaczynamy już właściwie od tych najmłodszych lat.

Tak, zaczynamy od najmłodszych lat. Na naszym stanowisku widać BMKę, która została przygotowana do jazdy w poślizgu i pięciolatek już jeździ bokiem. Tutaj jest namiastka, tu mogą najmłodsi spróbować i przy niewielkich prędkościach mogą się zacząć ślizgać.

Radio 90: Pod okiem fachowca, czyli bezpieczna zabawa.

Kaski i bezpiecznie, żeby nikomu nic się nie stało.

Mamy stoisko motocykli, wystawiamy, uczulamy młodych. Miejmy nadzieję, że będą naszą pasję podzielać. Tam mamy motocykle hard enduro, turystyczne. To mamy typowo motocykl z Dakaru.

Mój syn jeździ zawodowo w Motocrossie. Cieszę się, że jeździ, jest niepełnoletni. Cieszę się, że jeździ w terenie. Wiem, że się przynajmniej tam nic takiego nie wydarzy. Kiedyś motocykle były niedostępne, troszkę sezon się wydłuża, więc ludzie korzystają i cieszmy się, że jeżdżą na motocyklach. Daje to też dużo frajdy.

Sound of Gravity to spektakularne ewolucje na motocyklach i rowerach przy dźwiękach muzyki, impreza w gliwickiej hali PreZero pod patronatem Radia 90 rozpoczyna się o 18:00. Do tego czasu każdy może odwiedzić ekstremalne miasteczko.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj