Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

E-booki za darmo dostępne także w Rybniku!

Facebook Twitter

Miasto włączyło się w tegoroczną edycję Czytaj PL. Do tej pory w ramach akcji przeczytano już 180 tysięcy książek. Na czym to polega?

Darmowe wypożyczalnie e-booków są dostępne dla każdego i każdy ma znaleźć tu coś dla siebie. Na liście znalazło się 12 bestsellerów, z których wiele to nowości z 2018 roku. Na czytelników czekają m.in. dzieła Olgi Tokarczuk. Jest „Komeda. Osobiste życie jazzu” Magdaleny Grzebałkowskiej, jedna z najgłośniejszych i – jak piszą krytycy – najlepszych biografii ostatniego czasu. Na fanów kryminału czekają powieści Remigiusza Mroza i Wojciecha Chmielarza. Miłośnicy literatury kobiecej mogą za darmo przeczytać „Okruch” Anny Ficner-Ogonowskiej, są też tytuły dla młodych wielbicieli fantasy.

Dostęp do książek ma się za pomocą smartfona lub tabletu. Wystarczy ściągnąć bezpłatną aplikację Woblink i przejść do zakładki Czytaj PL, potem zeskanować kod, aby do końca listopada cieszyć się darmowymi e-bookami i audiobookami. Na Śląsku do akcji oprócz Rybnika włączyły się też Katowice, Tychy, Bytom, Chorzów, Mysłowice i Zabrze.

Zobacz więcej TUTAJ.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 18 maja 2022