Przejdź do menu głównego Przejdź do treści

REKLAMA

Eko Patrol Radia 90 – odcinek 16/2025. Zielona transformacja – cykl konferencji. Umowa Politechniki Śląskiej z Orlenem

Dzisiaj w audycji Eko Patrol Radia 90 powiemy o zielonej transformacji – cyklu konferencji organizowanych przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach a także o umowie o współpracy pomiędzy grupą ORLEN a Politechniką Śląską.

eko patrol radia 90

Szacowany czas czytania: 00:22

Audycja Eko Patrol Radia 90 dofinansowana jest ze środków
Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska
i Gospodarki Wodnej w Katowicach.
Za treści przedstawione w audycji dofinansowanej
ze środków WFOŚiGW w Katowicach
odpowiedzialność ponosi Redakcja

Program emitowany jest w każdą niedzielę po godzinie ósmej

Posłuchaj poprzednich programów

Audycja – rok 2025
Audycja – rok 2024
Audycja – rok 2023
Audycja – rok 2022
Audycja – rok 2021

REKLAMA