Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ekscytująca i lukratywna – era eSportu w Polsce zyskuje na swojej popularności!

Facebook Twitter

Nowy ruch gier komputerowych online, pojawił się ponad 20 lat temu i został przyjęty przez opinię publiczną raczej sceptycznie. Pojęcia tzw. „eSportu” jeszcze nie istniało, a sama kultura uważana była za ruch, w który nikt nie zamierzał inwestować. Jednak dzięki popularyzacji gier komputerowych i powstaniu takich serwisów jak: Free to Play oraz Twitch - era eSportu bardzo się rozwinęła i zyskała miliony fanów na całym świecie.

Współczesny eSport to jeden z najszybciej rozwijających się trendów na świecie, który stosunkowo niedawno został uznany za sport oficjalny. Era eSportu spowodowała nowy trend, wraz z którym miliony obstawiających zaczęli skutecznie zarabiać na nim każdego dnia! Więcej o rozwoju Polskiej ligi cybersportu oraz o zakładach internetowych na gry komputerowe – czytaj dalej!

Bądź na fali razem z nowym trendem – zakłady eSport w Polsce!

Zakłady bukmacherskie bet w Polsce cieszą się ogromną popularnością już od kilku lat! Ten trend na obstawienie turniejów z gier komputerowych pojawił się nie bez powodu, taka tendencja ma swoje przyczyny:

  • Oferty firm bukmacherskich

Zakłady bukmacherskie na turnieje eSportowe nadal z powodzeniem podbijają serca milionów graczy w naszym kraju. Licencjonowani portale w Polsce oferują najlepsze warunki – od kursów podwyższonych po spersonalizowane oferty dla każdego gracza! W szczególności największym popytem cieszą się zakłady live na Dota 2, CS:GO oraz League of Legends.

  • Polska stolica eSportu

Polska jest przykładem idealnego kraju dla rozwoju eSportu, a jego Stolicą zostało miasto Katowice, w którym odbywa się coroczny turniej – „ESL One Katowice”. Także Polska bez wątpienią może pochwalić się tym, że ma jedną z najbardziej znanych i silniejszych drużyn eSportowych na świecie – Virtus Pro!

Dlatego zakłady eSport w Polsce są nie tylko popularne i bezpieczne, ale również mają wiele przewag nad sportem tradycyjnym! A popyt na nich wzrasta właśnie w przededniu międzynarodowych mistrzostw, o których opowiemy Wam dalej!

The International X VulkanBet – zostań mistrzem wielkiego turnieju i Ty!

Rekordowa pula nagród turnieju – ponad 40 milionów dolarów, zostanie przyznana zwycięzcom jubileuszowych mistrzostw The International. Tegoroczny turniej odbędzie się zgodnie z tradycyjnym harmonogramem – uczestnicy zagrają w fazie grupowej (2 grupy po 9 zespołów), po czym 8 najlepszych drużyn z każdej grupy przejdzie do finału, który odbędzie się w formacie podwójnej eliminacji.

Cieszyć się radością od zwycięstwa możesz i Ty, ponieważ zakłady na żywo Vulkan zapewnią Ci największą wygraną! Także dzięki zakładom zawsze trzymasz rękę na pulsie i obstawiasz bardziej skutecznie. The International X VulkanBet czeka na Ciebie i życzy Ci samych zwycięstw!

Zakłady bukmacherskie na Dota 2 – zgarniaj swoje nagrody!

Unikalna strategia Dota 2 jest najpopularniejszą dyscypliną eSportu. Właśnie dlatego zakłady bukmacherskie przez Internet na turnieje z tej gry stały się tak popularne nie tylko w Polsce, ale na całym świecie!

Z okazji corocznego turnieju, który odbędzie się już niebawem, bukmacherzy Polski przygotowali dla Was miliony ekskluzywnych bonusów i prezentów! Z okazji 10 rocznicy The International, obstawiające będą mogą pocieszyć się wyższymi kursami, gorącymi kodami promocyjnymi i nie tylko. Dlatego zakłady bukmacherskie na Dota 2 w tym roku są po prostu nie do przegapienia!

Zalecamy obstawiania tylko na licencjonowanych platformach!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj