Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Elektryczna taksówka Radia 90 w trasie! Dziś odwiedziliśmy Jastrzębie [WIDEO,FOTO] [materiał partnera]

Facebook Twitter

Taksówka Radia 90 w akcji! W tym tygodniu wyruszyliśmy w trasę w pełni elektrycznym Mustangiem Mach-E. Wodzimy naszych słuchaczy, którzy zwyciężyli w naszej zabawie. Dziś zawitaliśmy do Jastrzębia-Zdroju po Bartka.

Napisała do nas Kamila, że ma przyjaciela: takiego prawdziwego, od serca, na którego może zawsze liczyć. Ten przyjaciel niedawno obchodził urodziny i Kamila postarała się dla niego o wyjątkowy prezent: przejazd taksówką Radia 90: elektrycznym, nowoczesnym samochodem, autem legendą. Dziś pojechaliśmy do Jastrzębia po Bartka:

Nas zaintrygowała historia tej dwójki przyjaciół, trochę na początku owiana tajemnicą…Ale Monika Sokołowska ma swoje sposoby i dowiedziała się od Bartka, że to przyjaźń, która zrodziła się z miłości:

KWK Pniówek to cel podróży naszej radiowej, supernowoczesnej, a zarazem kultowej taksówki. To urodzinowy prezent dla Bartka, który sprawiła mu Kamila w podziękowaniu za wsparcie okazane w trudnych chwilach.  A jak wrażenia z jazdy? Posłuchajcie co mówił nam Bartek:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 27 lutego 2024