Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Elektryczna taksówka Radia 90 znowu w trasie! Gdzie tym razem pojechała? [WIDEO,FOTO] [materiał partnera]

Facebook Twitter

Taksówka Radia 90 znów gotowa do drogi! Przypomnijmy, że w tym tygodniu wozimy słuchaczy, którzy zwyciężyli w naszej zabawie nowoczesnym, w pełni elektrycznym autem, samochodem-legendą...

Dziś będzie romantycznie: jedziemy po Krzysztofa, który postanowił zrobić niespodziankę żonie. Niebawem będą obchodzić rocznicę ślubu: w ubiegłym roku, 10. okrągłą, musieli spędzić osobno, dlatego mąż chciał wynagrodzić ukochanej tę rozłąkę i ten jubileusz postanowił zorganizować z przytupem.

Nasi reporterzy Monika Sokołowska i Przemek Niedźwiecki, wspólnie z kierowcą: Robertem Lewandowskim! Nasza luksusowa taksówka krąży po regionie. Pasażerami są Gosia i Krzysztof: małżeństwo z Rybnika, które niebawem będzie świętować 11. rocznicę ślubu. To pomysł męża, by zgłosić się do naszej zabawy. A jak się narodziła ich miłość? Dopytywała ich o to Monika Sokołowska:

Nasi pasażerowie dojechali do Parku Cysterskiego w Rudach Raciborskich…pospacerowali, usiedli na „swojej” ławeczce….nasz fotoreporter podglądał ich przez obiektyw swojego aparatu. A jak skończyła się ta podróż?

Zobacz nasz film:

Kolejny kurs elektrycznej taksówki Radia 90 w piątek! Zobacz nasze zdjęcia:

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj