Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Eliminacje do Ligi Mistrzów w Gliwicach już dziś (17.07.)

Facebook Twitter

Dziś (17.07.) wielkie piłkarskie emocje w Gliwicach, rewanżowe spotkanie w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Przeciwnikiem Piasta jest białoruski Bate Borysów. Po wyjazdowym remisie 1:1, kibice mistrza Polski liczą, na korzystny wynik w dzisiejszym spotkaniu i awans do kolejnej rundy eliminacji.

Stadion przy Okrzei wypełni się do ostatniego miejsca. Jeżeli wybieracie się to spotkanie, to przypominamy, że nie ma możliwości, by zaparkować samochód bezpośrednio przy stadionie. W rejonie obiektu nie ma także wyznaczonych dodatkowych parkingów dla fanów Piasta. Tradycyjnie kibice parkują swoje pojazdy wzdłuż ulicy Okrzei na osiedlowych parkingach, podobnie będzie i tym razem.

Jak powiedział Radiu 90 rzecznik gliwickiej policji Marek Słomski, policjanci tradycyjnie zadbają o bezpieczeństwo wszystkich wybierających się na mecz. Mundurowi będą kierować ruchem na newralgicznych skrzyżowaniach, patrole będą także na drogach dojazdowych do stadionu. Nie powinno być problemów. Początek dzisiejszego meczu o godzinie 20:00.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj