Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Estimedica to klinika stworzona przez pasjonatów. Powstało wyjątkowe miejsce na mapie regionu [materiał partnera]

Facebook Twitter

Estimedica to klinika stworzona przez ludzi z pasją, a przede wszystkim przez doświadczonych lekarzy, którzy od paru dekad działają z powodzeniem w swojej branży. Zgromadzone przez nich doświadczenie pozwoliło na otworzenie wyjątkowego miejsca, w którym usługi medyczne są świadczone na najwyższym poziomie.

Aby dowiedzieć się więcej o świadczonych usługach w Estimedica, spotkaliśmy się z Sarą Winkler, która w klinice zajmuje się medycyną estetyczną.

Radio 90: Jaka jest Państwa oferta zabiegowa?

Sara Winkler: Mamy spersonalizowane zabiegi, począwszy od tych z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, laseroterapii, dietetyki, fizjoterapii uroginekologicznej. Do naszych pacjentów podchodzimy bardzo kompleksowo, zawsze wykonujemy pełną diagnostykę, aby móc następnie rozpisać indywidualną terapię zabiegową pod każdego pacjenta.

Radio 90: Jeżeli chodzi o kosmetologię estetyczną, jakie zabiegi znajdę w Państwa ofercie?

Sara Winkler: To zabiegi upiększające dotyczące twarzy i całego ciała, różnego rodzaju peelingi medyczne, spersonalizowane terapie pod kątem skóry oraz zabiegi aparaturowe.

Radio 90: Na jakim sprzęcie medycznym pracujecie?

Sara Winkler: Naszą perełką jest laser Fotona, to laser medyczny, który ma szerokie spektrum zastosowania zarówno w medycynie jak i w kosmetologii. Możemy zaoferować zarówno leczenie trądziku, przebarwień skóry, leczenie i zamykanie naczyń krwionośnych, lifting skóry, bezinwazyjny, niechirurgiczny lifting twarzy. Zabieg laserem Fotona składa się z czterech etapów. Możemy go zaoferować naszym pacjentkom, które się nie kwalifikują do zabiegów chirurgicznych. Dzięki niewielkiej inwazji w tkankę, pacjentka w ciągu kilku dni może wrócić do codziennych obowiązków. Laserem Fotona możemy leczyć m. in. łysienie plackowate, androgenowe połączone z innymi protokołami zabiegowymi. Laser jest także wykorzystywany w ginekologii estetycznej przy takich schorzeniach jak nietrzymanie moczu czy problemach po ciąży.

Laser Fotona, najnowocześniejsza platforma laserowa na rynku, pozwoli:

 • usunąć blizny,
 • zredukować rozstępy,
 • leczyć trądzik,
 • zniwelować rumień
 • zwiększyć napięcie oraz elastyczność skóry,
 • zwiększyć zagęszczenie skóry,
 • remodelować twarz,
 • leczyć grzybicę paznokci,
 • usunąć brodawki.

Radio 90: Czy laser Fotona jest dedykowany także mężczyznom?

Sara Winkler: Jak najbardziej wykonujemy także zabiegi u mężczyzn jednakowo przy trądziku czy przeróżnych innych problemach skórnych. Możemy takie zabiegi laserowe łączyć także z innymi. Mamy wypracowane nasze autorskie protokoły zabiegowe, gdzie łączymy laseroterapię z peelingami medycznymi bądź specjalistycznymi kosmetykami. W naszej klinice część leczenia rekomendujemy także w zaciszu własnego domu.

Sara Winkler: Jesteśmy jedyną placówką medyczną w Jstrzębiu-Zdroju, jaka może zaoferować tak szerokie spektrum zabiegów zarówno z zakresu medycyny jak i kosmetologii estetycznej. Ze względu na to, że jesteśmy placówką medyczną, spełniamy wszystkie bardzo rygorystyczne wymogi związane z bezpieczeństwem, sprzętem i preparatami. Posiadamy szereg certyfikatów, jakie są niezbędne do profesjonalnego działania w naszej branży.

Sabina Skaba: Chciałam stworzyć przede wszystkim takie miejsce, w którym każdy problem medyczny będzie rozwiązywany zgodnie ze sztuką lekarską i aktualną wiedzą medyczną. Jestem lekarzem stomatologiem, prowadzę w tym miejscu praktykę stomatologiczną wraz z mężem już od ponad 20 lat, rozbudowanie kliniki o usługi estetyczne wynikło z potrzeby rynku i zainteresowania pacjentek tego typu zabiegami. Zapewniamy pacjentom dostęp do najnowszych technologii oraz specjalistycznych usług – Stworzyliśmy miejsce, gdzie spotyka się nowoczesna technologia z medyczną wiedzą. Jako placówka medyczna ściśle przestrzegamy wytycznych dotyczących bezpieczeństwa. Estimedica to miejsce przygotowane z myślą o najwyższych wymaganiach pacjentów, dlatego do ich dyspozycji oddaje się nie tylko doświadczone ręce wykwalifikowanych specjalistów. Doświadczone grono lekarzy i kosmetologów może zaproponować Państwu spersonalizowane protokoły zabiegowe, które poprawią jakość Państwa życia. W naszej placówce podchodzimy kompleksowo i holistycznie do pacjenta – od wnikliwej analizy problemu poprzez diagnostykę, a następnie poprawy defektów na skórze.

-kończy Sabina Skaba, właściciel kliniki. W Estimedica spotkaliśmy pacjentkę Sandrę Jaskulską, która wraz z mężem skorzystała z oferty lecznicy.

Radio 90: Z jakich zabiegów korzystała Pani w klinice Estimedica?

Sandra Jaskulska: Korzystałam z zabiegów Dermapen na twarz, to były trzy zabiegi wedle zaleceń. Pomiędzy zabiegami był odstęp czterech tygodni, w tym czasie moja skóra się regenerowała.

Radio 90: Efekt był od razu widoczny?

Sandra Jaskulska: Tak, efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu. Skóra była ujędrniona, rozświetlona. Odczułam ewidentną poprawę jakości mojej skóry.

Radio 90: Czy jeszcze korzystała Pani z jakichś zabiegów?

Sandra Jaskulska: Mój mąż korzystał z zabiegu laserem Fotona. Na brzuchu ma około 15 cm bliznę i już po pierwszym zabiegu była znaczna różnica w wyglądzie blizny.

Radio 90: Zamierza Pani jeszcze skorzystać z oferty kliniki Estimedica?

Sandra Jaskulska: Tak, w najbliższym czasie chciałabym skorzystać z masażu Kobido na twarz i zastanawiam się nad mezoterapią. Jestem ciekawa efektów po tym zabiegu.

Radio 90: Jak ocenia Pani obsługę w klinice?

Sandra Jaskulska: Od pierwszego telefonu i umówienia się na spotkanie zostałam bardzo dobrze zaopiekowana, czułam się tutaj komfortowo. Poziom obsługi jest bardzo wysoki, pacjent wie, że rozmawia z prawdziwymi profesjonalistami w swojej branży. Kiedy miałam jakiekolwiek pytania, otrzymywałam natychmiast odpowiedź. Ważne dla mnie jest to, że odpowiedzi na moje pytania udzielali lekarze.

Klinika Estimedica to wyjątkowe miejsce stworzone przez pasjonatów szeroko pojętych dziedzin estetyki. To:

 • Medycyna Anti-Age
 • Kosmetologia estetyczna
 • Laseroterapia Fotona
 • Modelowanie sylwetki
 • Endermologia LPG
 • Storz Medical fala uderzeniowa
 • Stomatologia

 

Więcej na stronie estimedica.pl oraz w mediach społecznościowych. Kontakt:

 • Klinika Estimedica
 • ul. Wrocławska 20
 • 44-335 Jastrzębie Zdrój
 • tel: 732 883 222
 • kontakt@estimedica.pl

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 5 lipca 2022